Наглядова рада

Miodrag MicajkovПРОФ. Д-Р МІОДРАГ МІЦАЙКОВ

Президент Наглядової ради, доктор наук з правознавства. Народився 27 серпня 1944 року в м. Кавадарці, Республіка Македонія. Професор та колишній декан факультету правознавства Justinian I в Університеті Св. Кирила та Мефодія в Скоп’є. Президент Ради з 1998 року.


Ilija DzonovПРОФ. Д-Р ІЛЛЯ ДЖОНОВ

Член Наглядової ради, доктор медицини, доктор медичних наук. Народився 24 листопада 1943 року в м. Штіп, Республіка Македонія. Професор та колишній декан факультету медицини в Університеті Св. Кирила та Мефодія в Скоп’є. Член Ради з 1998 року.


Bojan KralevskiБОЙАНЧО КРАЛЕВСЬКИ

Член Наглядової ради, бакалавр наук в галузі хімічних технологій. Народився 8 березня 1951 року в Скоп’є, Республіка Македонія. Працює в компанії «Алкалоiд АД Скоп’є». Член Ради з 1998 року.


ОБОВ’ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Відповідно до чинного законодавства Республіки Македонія та статуту компанії, Наглядова рада здійснює нагляд за діяльністю компанії «Алкалоiд АД Скоп’є» починаючи з 1998 року, коли вона була створена.

Члени Наглядової ради зустрічаються щороку з метою розгляду проектів рішень Ради директорів, що стосуються діяльності компанії протягом поточного року, та висловлюють свою думку стосовно їхнього прийняття або відхилення зборами акціонерів компанії «Алкалоiд AД Скоп'є».